Kurz Mezinárodního projektového managementu s Richardem Brunet-Thorntonem 3.-4.6.2020

Žijeme v globálním světě, ve kterém jsou mezinárodní projekty samozřejmostí, ne výjimkou. Chcete přijmout nové výzvy, které překlenou hranice Vaší organizace, státu a kulturních rozdílů? Institut managementu otevírá kurz Mezinárodního projektového managementu vedený Richardem Brunet-Thorntonem, ve kterém se dozvíte, jak plánovat, řídit a vést mezinárodní projekty.

Dr. Richard Brunet-Thornton, FRSA, MIM, MBA, Ph.D. je lektorem Institutu managementu, ředitelem Centra pro interkulturní management a působí na Katedře managementu VŠE v Praze. Má dlouholeté zkušenosti
z konzultantských pozic na různých kontinentech a přes 45 let se věnuje informačním systémům a technologiím.

Kurz mezinárodního projektového managementu je vhodný pro manažery nebo členy mezinárodních projektových týmů a pro osoby, které s takovými týmy jednají nebo spolupracují jako jsou např. korporátní sponzoři.

Pořádaný kurz je v angličtině, v případě potřeby kurz proběhne 3.-4.6. online. Poskytujeme slevy současným studentům VŠE (15%) a absolventům VŠE (10%).

Přihlaste se a sledujte naše kurzy na https://kurzyfph.vse.cz/