Seznamte se s našimi lektory

Institut managementu nezahálí a má pro Vás připraveno několik kurzů, na které se můžete těšit. Postupně Vám představíme jednotlivé lektory a hlavní přínos, který si z kurzu můžete odnést.

V situaci, kdy je volný pohyb osob omezen, se řada firem obává úpadku. Jak se v této situaci zorientovat?
V  kurzu Mezera krytí a její praktické aplikace se naučíte pracovat s mezerou krytí, sestavit výkaz stavu likvidity a výhled vývoje likvidity. Prakticky se seznámíte s aplikacemi, které Vám práci usnadní a pomohou odhalit finanční situaci firmy a stav platební neschopnosti.

Problematikou Vás provede Ing. Jaroslav Schönfeld, Ph.D., který je tím pravým odborníkem na tak složité téma. Na VŠE působí na katedře strategie Fakulty podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické a je členem vědecké rady Centra restrukturalizace a insolvence Harryho Pollaka. Je autorem odborné monografie Moderní pohled na oceňování pohledávek (C. H. Beck 2011), spoluautorem knihy Insolvenční řízení, očekávání, realita a budoucnost insolvenčního zákona (Professional Publishing, 2016) a odborné publikace Transformace a restrukturalizace podniku (C.H.Beck, 2018).

Sledujte naše kurzy na kurzyfph.vse.cz