Vítězní studenti prezentovali na Restrukturalizačním fóru 2018

Studenti vedlejší specializace turnaround management Alexandr Potůček, Filip Sýkora a Tereza Voráčková vystoupili dne 6. listopadu 2018 na konferenci Restrukturalizační fórum 2018, kterou pořádá Turnaround Management Association. Prezentovali zde svou seminární práci, která vyhrála v květnu 2018 cenu za nejlepší studentskou práci na téma Turnaround Management. Jejich vystoupení se setkalo s velmi kladnými ohlasy ze strany účastníků konference.

Níže můžete zhlédnout záznam z prezentace na téma Analýza předbalených reorganizací 2008 – 2017.

Záznam z vystoupení výherců studentské soutěže TMA o nejlepší seminární práci. Alexandr Potůček, Filip Sýkora a Tereza Voráčková přednesli své vítězné téma v listopadu na Restrukturalizačním fóru 2018.