Poděkování našim externím spolupracovníkům za účast ve výuce

Rádi bychom v tomto příspěvku poděkovali všem externím vyučujícím, kteří se nezalekli výzvy tohoto semestru a své zkušenosti a znalosti předávali studentům vedlejší specializace Turnaround management on-line. I díky této spolupráci jsou předměty naší specializace vyhodnocovány ze strany studentů jako ty nejlepší Jaroslav Schönfeld byl oceněn mezi třemi nejlépe hodnocenými vyučujícími na FPH!

Na on-line výuce se jmenovitě podíleli: Lee Louda, Michal Kuděj (TARPAN Partners), Jan Lalka, CFE (Surveilligence, s.r.o.), Martin Hejný a Jan Kořán (KF Legal), Ondřej Jůzl (Česká spořitelna), Martin Froněk, Václav Žalud (Dentons), Petr Sprinz a Jan Frey (HAVEL & PARTNERS), David Smejkal (A-Consult plus), Tomáš Procházka a Vladimír Prchlík (KPMG) a Jindrich Arabasz (KKCG Group).