Video z Restrukturalizačního fóra 2019

Na Youtube kanále Centra je ke zhlédnutí prezentace vítězného studentského týmu z Restrukturalizačního fóra 2019, kde měli možnost prezentovat svou semestrální práci na téma Due diligence společnosti ERNST LEOPOLD s.r.o. studenti vedlejší specializace Turnaround management.

Alexandra Chmelíková, která na konferenci vystoupila spolu s Matúšem Melicherčíkem, po převzetí ceny za celý tým uvedla, že „výhra celostátní soutěže organizované TMA ČR je pro nás velkým úspěchem, kterého si nesmírně vážíme. Tato zkušenost nám ukázala, jak důležité je mít dobře sestavený tým lidí, kteří k práci přistupují zodpovědně a proaktivně a kde se každý člen zaměřuje na jinou oblast. Prezentace v České národní bance byla pak odměnou za naši práci. Byla to pro nás skvělá příležitost prezentovat výsledky vlastní práce před odborným publikem, takže jsme ke všemu přistupovali s velkým respektem. Velice si proto ceníme kladné zpětné vazby a doufáme, že se nám všem v budoucnosti opět naskytne možnost prezentovat výsledky našeho úsilí na tak odborných konferencích, jako byla tato.“